2014

V pátek 7.3. se naše seniorská miniformace vydala do Ústí nad Labem do hotelu Vladimír zpestřit vyloženě pánský maturitní ples. Vystoupení se nám povedlo, odměnou byl velký potlesk.

 

V pátek 14.3. byl den s velkým D pro naši Barču J., kdy se konal její maturitní ples a my jsme nemohly chybět. V Kralupech nad Vltavou jsme s naší miniformací obohatily program.

 

V pátek 21.3. se naše kadetky zúčastnily plesu hudebníků, který se konal ve Štětí, kde měla premiéru jejich nová sestava, která se děvčatům velice povedla a trenérky jsou na ně právem hrdé

 

 

Den na to, v sobotu 22.3. zpestřila svým vystoupením Policejní ples naše seniorská miniformace. Kromě mažoretkového umu předvedly Queensky také své taneční vystoupení s názvem SWING.

 

Dne 18.4. se mažoretky Queens zúčastnily již 9. ročníku Dance Děčín – mažoretkové formace.

Děti vybojovaly 1.místo
Kadetky starší vybojovaly 3.místo

 

Dne 30. 4. 2014 se naše kadetky zúčastnily lampionového průvodu městem. Děvčata sklidila po celém průvodu velký potlesk od diváků.

 

Výsledky 8.5. dnešní kvalifikace na MČR!!!! Kadetky a juniorky stříbro, seniorky zlato!!! Postup do semifinále v Trutnově!!!

Výsledky semifinálového kola v Trutnově:

Kadetky 2. místo (získání ceny VIP poroty)
Juniorky 2. místo (získání Zelené karty)
Seniorky 3. místo (získání Zelené karty)

Postup do finále v Bělotíně pro všechny 3 skupiny!!!!!!!!

 

Ve dnech od 20-22.6.2014 se na domácí půdě ve Štětí konal festival dechových orchestrů FEDO, kde naše Queensky nemohly chybět.

1. místo v kategorii kadet
2. místo v kategorii senior

 

Dnes se naše Queensky vydaly do Nového Boru na soutěž O skleněnou hůlku odkud jsme si přivezly v kategorii DĚTI 1. místo a v kategorii KADETKY 3. místo. Jako třešničku na dortu také dva tituly Miss

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>