2016

12.1. Krásné slečny se zúčastnily dvou plesů zároveň ! Nejdříve navštívily ples v Lukavci kde předvedly choreografii RIO a ROCK Queen. A poté se přemístily na sportovní ples v Račicích kde předvedly poprvé nové choreografie. Všem zúčastněným slečnám i maminkám velmi děkujeme že vše zvládly na jedničku.

 

20.2.2016 se konalo základní kolo MCEU v Postoloprtech, kde nemohly chybět ani naše Queens.
Seniorky improvizace – 2. místo
Seniorky miniformace – 3. místo
Kadetky miniformace – 1. místo
Juniorky duo – 1. místo
Seniorky trio – 1. místo
Kadetky trio – 3. místo
Seniorky sólo improvizace – Kamca 3. místo, Kája 5. místo
Děti sólo – Barunka 2. misto
Kadetky sólo RTS – Verunka 4. místo
Seniorky duo – 4. misto
Seniorky sólo – Kamča 9. místo, Kája 6. místo

 

Dnešní odpoledne naše malé Queens vyrazily do Hoštky zpestřit svým vystoupením Dětský maškarní karneval s Méďou Brumíkem  Večer patří naší sólistce Kamče, která svým vystoupením obohatí maturitní ples v Ústí nad Labem.

 

19.3 se naše Queens zúčastnily soutěže o Postoloprtský střevíc.
1. místo miniformace Minikadetky
1. místo duo Verunka S. + Barunka
1. místo velka formace improvizace Seniorky
1. místo sólo POM Kamča
2. místo RTS Verunka V.
3. místo sólo improvizace + ziskani ceny organizatora Kamča

 

4.4. jsme trávily na finále Mezinárodní soutěže mažoretek a twirlingu v Kadani. Soutěžilo se ve dvou výkonnostních třídách a to v „A“ (kde byly udělovány tituly) a v „B“. Našim Queenskám se podařilo získat titul II. VICEMISTR STÁTŮ EVROPSKÉ UNIE a to dokonce třikrát – Velká formace improvizace senior, duo junior Kája + Viki a sólo improvizace Kamča!!! Seniorské miniformaci a seniorskému triu toto umistění uteklo „o fous“ a je z toho krásné 4. místo. Ve výkonnostní třídě „B“ získaly naše Kadetky se svou miniformací 1. místo, sólo Barunka taktéž 1. místo a trio kadetek 3. místo!!!

 

Dne 9.4.2016 se naše mažoretky Queens vydaly do nedaleké Prahy na Region Cup MAC nebo-li Mistrovství mažoretek České republiky.

Seniorky CLASSIC BATON – Mistryně – 1. místo
Verča Veltruská SOLO BATON KADET – II. vicemistryně – 3. místo
Barunka Poustková SOLO BATON DĚTI – II. vicemistryně – 3.místo
Barča Poustková a Verča Salaková DUO BATON DĚTI – Mistryně – 1.místo

 

Dne 30.4. se naše mažoretky Queens zúčastnily lampionového průvodu ve Štětí. Kde se v čele průvodu předvedla seniorská sestava v čistě bílých kostýmkách, které byly vidět na dálku a kadetky v černých sukýnkách s neonovými doplňky. Vystoupení se všem děvčatům povedlo, a hlavně musíme pochválit slečny co vystupovaly poprvé.

 

Dne 14.5. se skoro celý tým Queens vypravil na Mistrovství Čech v Trutnově. Naše dětské duo vybojovalo titul I. vicemistryně – 2. místo a postup na Mistrovství České republiky v Hradci.

 

Dne 15.5. se naše mažoretky Queens – miniformace, sóla, tria a dua z týmu Queens vydaly na Mia festival v Brandýse nad Labem.
V úplné premiéře se představila Viki a Kája s jejich novým a temperamentním duem a vybojovaly překrásné 2. místo.
Také Natálka V. a Verunka V. se předvedly v růžových sukýnkách se svým duem poprvé a umístily se na 5. místě.
Kadetkovská miniformace vyhrála krásné 1.místo.
Kája Válová vyhrála příčku nejvyšší v sólu 1.místo.
Verunka Veltruská se v kategorii sólo probojovala na 4.místo.
Kadetkovské trio v pestrobarevných sukních vyhrálo 3. místo.

 

Právě jsme se vrátily domů z Festivalu dechových orchestrů FEDO 2016, který se konal na domácí půdě ve Štětí. Hned na začátek musíme poděkovat všem našim členkám za statečnost a kapele z Vimperka za hudební doprovod.

 

Seniorské královny ozdobily akci oslav 120. výročí vzniku Sboru dobrovolných hasičů v Podsedicích dne 14.7.

 

20.8. v obci Březinka kde se slavil dětský den. Slečny vystoupily ve svých námořnických kostýmech na reprodukovanou hudbu a oživily dětem dopoledne. Poté se přesunuly na Dožínkovou slavnost v Radouni. Za doprovodu dechové kapely Dechařinka , zpestřily odpoledne na slavnosti. Ve svém sóle na reprodukovanou hudbu vynikla i Kamča s náčiním poms, které se publiku velice líbilo.Na závěr večera slečny vystoupily na hasičských slavnostech v Bohušovicích nad Ohří.

 

Krásný první podzimní den 22.9. Vám přejí mažoretky QUEENS. Dnes na Husově náměstí ve Štětí probíhá týden mobility. Kde naše mažoretky mají krásný stánek plný fotografií, medailí, kostýmů a balónků

 

Dnešní krásný slunečný den trávily naše mažoretky Queens v Žernosekách na vinobraní dne 24.9.

 

Dnešní den 15.10. trávila naše sólistka Verunka Veltruská na soutěži O posvícenský koláč 2016. Verunka se svou dokonale propracovanou sestavou a při velké konkureci vyhrála krásné 3. místo a tímto jí gratulujeme !

 

Dne 5.11. se Verunka se svým sólem zúčastnila Libereckého poháru v twirlingu 2016. Verunce se v konkurenci 15 dívek dařilo téměř na výbornou ! Tentokrát vybojovala nádherné 4. místo v kategorii : Rytmické taneční sólo za které jsme na ní právem hrdé.

 

Dnešní den 19.11. se naše sólistka Verunka zúčastnila soutěže o Šumenskou medaili. Verunka vybojovala nádherné 2.místo a veze si domu stříbrnou medaili.

 

Dnešní VIP ples v Paláci Žofín 3.12. zpříjemňují naše seniorky. Představily se se svou novou choreografii ve velké formaci a poté vystoupí s tanečním vystoupením Candyman.

 

Krásný předvánoční čas 13.12. trávily Queens na vánočním koncertě ve Štětí. Za doprovodu Severočeské harmonie se kadetky i seniorky naladily nejenom na vánoční rytmy.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>