2017

Z celého srdce gratulujeme naší velmi šikovné Verunce V. , která 31.3. složila přípravu na level 1. v twirlingu. Jen tak dál !!

 

Krásné nedělní dopoledne 9.4. se naše Queensky vydaly do nedaleké Příbrami na Region Cup asociace MAC.

Seniorky classic baton 2. místo

Kadetky classic baton 3.místo

 

Naše nejmenší děti a kadetky byly 12.4. zpestřit členskou schůzi tělesně postižených ve Štětí.

 

Včerejší krásnou velikonoční neděli byla naše sólistka Verunka v Kolíně na soutěži O pohár ze zámku Kolín. V konkurenci vybojovala krásné 3. místo s rytmickým tanečním sólem. A 6. místo v klasické mažoretce.

 

Včerejší pozdní odpoledne 18.4. byly naše kadetky společně se seniorkami na jarním koncertě Severočeské harmonie. Kadetky se představily v nové sestavě i nových kostýmech.

 

Včerejší krásný den strávily naše Queens na kvalifikační kole ČMF v Kadani. Dívky startovaly ve 14 disciplínách a z každé zacinkal cenný kov a postup do finále v Jaroměři.

Sólo baton děti kat. A – Barunka P. – 1. místo
Sólo baton přípravka kat. B – Jovanka M. – 1. místo
Trio baton přípravka kat. B – 1.místo
Miniformace baton kadetky kat. A – 2.místo
Formace classic baton kadetky kat. A – 1.místo
Sólo pom-pom seniorky kat. A – Kamča S. – 1.místo
Sólo baton kadetky kat. B – Verča V.- 1 místo + postup do kat. A
Sólo baton kadetky kat. A – Natálka V. – 2. místo
Trio baton kadetky kat. A – 2.místo
Trio baton seniorky kat. A – 1.místo
Formace improvizace baton seniorky kat. A – 1.místo
Sólo baton improvizace kat. A – Kamča S. – 1. místo
Formace classic baton seniorky kat. A – 2. místo
Baton sólo seniorky kat. A – Kamča S. – 3.místo

 

Včerejší krásný večer 30.4. se naše Queens zúčastnily lampionového průvodu ve Štětí za doprovodu Severočeské harmonie.

 

1.5. se naše kadetky děti vydaly do nedaleké Mladé Boleslavi na Mia festival.

Miniformace kadetky- 2. místo
Trio kadetky – 4.místo
Trio děti – 2.místo
Sólo Verunka V. – 3.místo
Sólo Jovanka M. – 3.místo

 

V sobotu dne 6.5. jsme vyrazily společně s Hasičskou dechovou hudbou z Lysé nad Labem, se kterou jsme tímto navázaly spolupráci, do Drážďan, kde se konala Mezinárodní oslava sv. Floriana. Seniorky si zapochodovaly také za doprovodu místní kapely v krásném zámeckém areálu na Starém městě.

 

V neděli 7.5. jsme vyrazily do Lysé nad Labem na Hasičské slavnosti, kde jsme vystoupily jako překvapení nejen pro místní obyvatele, ale hlavně pro hasiče. Naším hudebním doprovodem byla opět Hasičská dechová hudba.

 

Dne 7.5. byla naše Verunka V. na Mistrovství ČR České twirlingové federace v Lounech. Verča soutěžila ve výkonnostní třídě C v kategorii cadet freestyle solo a vybojovala úžasné 2. místo !!

 

V sobotu 13.5.2017 se náš tým vypravil na Mistrovství Čech asociace MAC do nedalekého Trutnova. Přes veškeré nervy co stály v cestě jsme obstály dobře.

Kadetky s formací classic baton si odvážejí krásné 5. místo a postup do finále MČR v Brně.
Seniorky s formací classic baton si odvážejí v silné konkureci 5. místo ačkoliv je dělil do 3. místa pouhý 1 bod . Také si seniorky odvážejí postup na finále MČR v Brně.

 

Dnešní krásný den 21.5. jsme vystoupily na akci DEN KONĚ na Mělníku. Děti a kadetky se povozily na koních, počasí nám velice přálo bylo to prostě krásně strávené odpoledne. Mockrát děkujeme za pozvání a těšíme se na další vystoupení.

 

Krásný slunečný den 27.5. se naše Queens vydaly do Brna na MČR asociace MAC.

Naše úžasné kadetky byly na MČR poprvé a vybojovaly krásné 9.místo z celé České republiky.
Seniorky se svojí sestavou Námořníci vybojovaly v konkurenci krásné 5. místo a postup na ME v Itálii !!!!!

Všem moc děkujeme za důvěru v náš tým opravdu si toho vážíme. V Itálii se budeme snažit o co nejlepší umístění s mažoretkami z Evropské špičky !!!

 

Dne 27.5. se naše sólistka Verunka zúčastnila Postoloprtského poháru asociace ČMF. J
V kategorii sólo baton kadetky, výkonnostní třída A – 2. místo
V kategorii freestyle sólo kadetky, vykonnostní třída C – 2.místo

Verča je prostě dokonalá a pořád se zlepšuje, Držme jí společně palce 11.6 na MČR v Jaroměři !!

 

 

Dne 3.6. se naše kadetky Queens vydaly do nedaleké Prahy, kde se konalo finálové kolo MIA festivalu. Kadetky se svojí choreografií Tajný život mazlíčků vybojovaly úžasné 3. místo.

 

Dne 4.6. se naše seniorky Queens vydaly na Třebízskou pouť za doprovodu Severočeské harmonie. I v nepříznivém počasí jsme vše zvládly. Moc děkujeme z pozvání a už se těšíme příště na další akci !

 

 

Krásný slunečný den 10.6.2017 trávily naše seniorky na Hasičských slavnostech 2017 v Litoměřicích. Na začátku programu jsme předaly ocenění na prapory a poté následoval průvod městem spolu s orchestrem z Loun a přehlídka hasičských vozů.
Moc děkujeme organizátorům za pozvání na tuto akci a už nyní se těšíme na další spolupráci.

 

 

Právě jsme se vrátily z finálového kola Mistrovství České republiky v Jaroměři od asociace ČMF, které se konalo ve dnech 9-11.6.2017. Přes veškeré komplikace co nás od rána provázely jsme si vedly dobře.

* Seniorky – IMPROVIZACE výkonnostní třída A – 1. místo + cena poroty + postup na ME v Kadani + postup na EMA ve Slovinsku
* Seniorky – pochodové DEFILÉ výkonnostní třída A – 3.místo a titul II.VICEMISTRA ČR + postup na ME v Kadani + postup na EMA ve Slovinsku
* Seniorky – KLASICKÁ MAŽORETKA výkonnostní třída A – 2.místo a titul I.vicemistra ČR + postup na ME v Kadani + postup na EMA ve Slovinsku
* Seniorky – Kamila Sýkorová – sólo IMPROVIZACE – výkonnostní třída A – 3. místo a titul II. vicemistra ČR (znovu obhájen titul) + postup na ME v Kadani
* Seniorky – Kamila Sýkorová – sólo BATON – výkonnostní třída A – 12. místo
* Seniorky – Kamila Sýkorová – sólo POM POM – výkonnostní třída A – 6.místo + postup na ME v Kadani + postup na EMA ve Slovinsku
* Kadetky – Verunka Veltruská – sólo baton výkonnostní třída A – 6. místo + postup na ME v Kadani + postup na EMA ve Slovinsku
* Kadetky – Natálka Valentová – sólo baton – výkonnostní třída A – 14. místo
* Přípravka – Rozárka, Natálka, Jovanka – trio baton – výkonnostní třída B – 1-místo + postup na ME v Kadani
* Přípravka – Jovanka Mitreska – sólo baton- výkonnostní třída B – 4.místo

Mistrovství Evropy v Kadani proběhne 17-20.8.2017 a EMA ve Slovinsku proběhne 7-10.9.2017, postupu se budeme snažit využít.

 

 

Včerejší krásný den 17.6.2017 jsme byly pozvané na zábavný den na hřišti v Radouni. Naše úžasné kadetky se představily v nových šatičkách, které jim padnou jako ulité. Naše roztomilá čertice Jovanka předvedla své sólíčko a seniorky se představily v námořnických uniformách.

 

Krásný letní den, již o víkendu jsme se vrátily z Mistrovství Evropy v Guilianově v Itálii. Datum 22.6.2017 byl pro nás nejdůležitější den v celém roce ze soutěžní sezóny.
Ačkoliv to nedopadlo podle našich představ i tak můžeme být pyšné na 11. místo v kategorii classic baton seniorky.
Další dny jsme si užívaly na pláži u hotelu Antagos. V sobotu se polovina děvčat vydala na prohlídku do nedalekého Říma. Krásné fotky u kolosea, fontány Di Trevi jen naznačují jak si to děvčata užila.

 

V sobotu 19. srpna strávily naše 3 sólovky úspěsný den na Mistrovství Evropy MCEU v Kadani.

Musíme uznat, že nám holky udělaly neskutečnou radost nejen tím, že i takhle o prázdniny místo odpočinku na sobě makaly, aby mohly podat, co nejlepší výkony. A to se povedlo!!!

Duo přípravka Natálka Houšková a Jovanka Mitreska získaly 1. místo v kategorii B. Natálka si také odvezla cenu za nejmladší účastnici soutěže.
Naše úžasná sólistka Verunka Veltruská vybojovala krásné 3. místo kategorie A.
A nakonec nemožné se stalo skutečností a Kamča Sýkorová prolomila bronzovou éru a vybojovala svou improvizací 1. místo a hlavně titul Mistr Evropy MCEU.
Svou improvizací uchvátila natolik, že jako bonus získala Cenu poroty!

 

Dne 26.8. se naše seniorská skupina vydala za nedaleké hranice Německa. Za spolupráce s Hasičskou dechovou kapelou z Lysé n/L vystoupili za jejich doprovodu na 50. výročí obce Wilsdruff.

 

 

Dne 9.9.2017 jsme měly celkem napilno. V dopoledních hodinách naše kadetky vystoupily na Štětském jarmarku ve Štětí za doprovodu melodií Severočeské harmonie.
Seniorky se dopoledne vydaly na oslavu 300.let v Byšičkách a poté se přesunuly do Českého Dubu na Hasičské slavnosti za doprovodu dechové kapely z Lysé nad Labem.
Tento den byl pro nás velice komplikovaný ale přesto jsme vše zvládly na jedničku !

 

 

Jako již tradičně, tak i letos jsme byly pozvány do Velkých Žernosek na vinobraní, které se konalo v sobotu 30.9. Počasí nám vyšlo naprosto perfektně, takže jsme si poslední letošní vystoupení venku užily. Doprovodem nám byla tentokrát Severočeská dechovka, které tímto děkujeme  . Také děkujeme paní starostce za pozvání a budeme se těšit zase za rok 

 

 

Včerejší odpoledne 17.12.2017 na třetí adventní neděli se seniorská skupina vydala na vánoční trhy do Lysé nad Labem. Za doprovodu Hasičské dechové kapely z Lysé nad Labem sklidily veliký aplaus společně s kapelou. Jako poděkování za spolupráci s kapelou od p. Fišera dívky dostaly růžičku . Mockrát děkujeme za pozvání, za skvělou organizaci a také za společnou spolupráci. Už teď se těšíme na další vystoupení s Vámi 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>