2018

Dne 9.9.2017 jsme měly celkem napilno. V dopoledních hodinách naše kadetky vystoupily na Štětském jarmarku ve Štětí za doprovodu melodií Severočeské harmonie.
Seniorky se dopoledne vydaly na oslavu 300.let v Byšičkách a poté se přesunuly do Českého Dubu na Hasičské slavnosti za doprovodu dechové kapely z Lysé nad Labem.

 

 

Jako již tradičně, tak i letos jsme byly pozvány do Velkých Žernosek na vinobraní, které se konalo v sobotu 30.9. Počasí nám vyšlo naprosto perfektně, takže jsme si poslední letošní vystoupení venku užily. Doprovodem nám byla tentokrát Severočeská dechovka, které tímto děkujeme . Také děkujeme paní starostce za pozvání a budeme se těšit zase za rok.

 

 

Včerejší odpoledne 17.12.2017 na třetí adventní neděli se seniorská skupina vydala na vánoční trhy do Lysé nad Labem. Za doprovodu Hasičské dechové kapely z Lysé nad Labem sklidily veliký aplaus společně s kapelou. Jako poděkování za spolupráci s kapelou od p. Fišera dívky dostaly růžičku . Mockrát děkujeme za pozvání, za skvělou organizaci a také za společnou spolupráci. Už teď se těšíme na další vystoupení s Vámi 

 

 

Plesová sezóna je již v plném proudu! Nám začala tento pátek na Plese sportovců v Račicích. Kromě připravených vystoupení si naše seniorky střihly také roli hostesek, kdy uváděly hosty ke stolům, prodávaly a vydávaly tombolu. Našel se i čas na pořádné tanečky na parketě  Večer jsme si patřičně užily, vystoupení se líbila, za což jsme velice rády a tímto děkujeme za pozvání a budeme se těšit zase za rok! 

 

 

Ve dnech 9. a 10. února byla naše seniorská skupina pozvána na plesy v Polepech a Kostomlatech pod Řípem.
V pátek k večeru jsme se vydaly do nedalekých Polep na 1. sportovní ples pořádaný, kde jinde než v kulturním domě. Seniorky se představily s novou světelnou show, na kterou se jistě můžete těšit i v příštích plesových sezónách. Se svou show sklidila děvčata velký aplaus a my byly rády, že se povedla a líbila. Druhého vstupu se zúčastnil jen zlomek děvčat s oprášenou loňskou sestavou Classicu „Captain Sailor“.
Sobotní večer patřil Rybářskému plesu v Kostomlatech pod Řípem, kam jsme zavítaly již po druhé. Holky opět předvedly svou světelnou show a loňskou sestavu Classic „Captain Sailor“. Obecenstvo bylo taktéž nadšeno a my jsme rády, že jsme opět nezklamaly.
Pro letošní rok naše plesová sezóna již končí, ale na druhou stranu se nám bleskově blíží sezóna soutěžní, kterou budeme zahajovat v Postoloprtech na Postoloprtském střevíci. Všechny skupiny čeká v následujících 3 týdnech soustředění na dopilování nedostatků v sestavách.

 

Dne 10.3.2018 začala našim nejmladším mažoretkám jejich první sezóna. Děvčátka se představila se svojí secvičenou choreografii Tarzan na maškarním bále ve Vetlé. I přes velikou nervozitu to zvládly perfektně a trenérce Lence ukápla nejedna slzička. Mockrát děkujeme za pozvání a těšíme se na příští rok .

 

 

Postoloprtský střevíc 2018,
včerejší sobotu 17.3. se skoro všechny naše formace zúčastnily Postoloprtského střevíce. Všem mažoretkám se to krásně povedlo i přes to, že některé stály na soutěžním place poprvé.
Moc děkujeme rodičům za pomoc a podporu týmu, vážíme si toho. Zbytek fotek dodáme příště 
Ptáte se jak to dopadlo ?
Miniformace DĚTI kat. B – 3. místo
Sólo Natálka. H. přípravak kat.B – 2.místo
Sólo Anetka K. kadetky kat. B – 7.místo
Duo Anetka K. a Natálka V. juniorky kat. B. – 2. místo
Sólo Kamča S. seniorky kat. A – 5. místo
Sólo improvizace Kamča S. – 1. místo
Formace classic seniorky – 1.místo

 

 

Jak trávíme Velikonoční prázdniny? Dnes jsme vyměnily tělocvičnu za halu v České Lípě, kde se dnes konal 3. ročník Českolipské hůlkománie. Naše seniorky, ač v oslabeném počtu, zdravíme marody , si domu odvezly krásné 2. místo Naše nejmenší naopak tentokrát již v plném počtu a síle, kterou nám v choreografii Tarzan předvedly, rovněž získaly 2. místoZítra na nás opět čeká tělocvična, protože my ani o prázdniny nezahálíme a makáme dál 

 

Dne 15.4. 2018 se ve Štětí konalo základní kolo IFMS a s nadšením jsme se ho zúčastnily. Naše juniorky si poprvé vyzkoušely jaké je to stát na place v kozačkách. Vše se pořadatelům povedlo na jedničku a tuto soutěž jsme si velmi užily! Ptáte se jak to dopadlo?

Rekapitulace výsledků:
Sólo little kadetky: Natálka H. – výk.tř. B – 1.místo + postup na MČR
Miniformace little kadetky : Tarzan – výk.tř. B – 1. místo + postup na MČR
Miniformace juniorky: Hotel transylvánia – výk. tř. B – 3 místo
Sólo seniorky: Kamča S. – výk.tř. A – 3 místo
Formace classic podio + defilé seniorky – výk. tř. A – 2.místo + postup na MČR

 

 

Dne 22.4.2018 jsme se zúčastnily základního kola ČMF v Kadani. Jako každá soutěž pro nás byla i tahle náročnou ale jako pravé Queens jsme vše zvládly na jedničku a odvážíme si cenné kovy a krásná umístění. Všechny naše formace postupují na MČR.
Největším dříčem této soutěže byla Kamča, která naprosto okouzlila porotu a získala CENU POROTY za svojí úžasnou improvizaci! 
Moc tímto všem holčinám gratulujeme. Děkujeme za úžasnou podporu Terezce N., že s náma vydží do konce každé soutěže, vážíme si toho 

Sólo senior improvizace výk.třída A – Kamča S. – 1. místo
Formace classic seniorky výk. třída A – 1. místo
Miniformace kadetky výk. třída B – 1. místo
Miniformace děti výk. třída B – 1 místo
Sólo přípravka výk. třída B – Natálka H. – 2. místo
Formace classic kadetky výk. třída A – 2. místo
Duo juniorky výk. třída B- Anetka K. a Natálka V. – 2. místo
Sólo kadetky výk. třída B- Anetka K. – 3. místo
Sólo seniorky výk. třída A – Kamča S. – 4 místo

 

 

Dne 30.4.2018 se naše mažoretky Queens zúčastnily lampionového průvodu ve Štětí. Seniorky se ukázaly v čele průvodu a měly super nácvik na FEDO, které se nám kvapem blíží. Kadetky se ukázaly na domácí půdě v nových kostýmech, které jim velmi sluší. Děkujeme za pozvání a těíme se zase za rok 

 

 

Na dnesní den jsme měly naplánované dvě akce. Jedna půlka se vydala do Lysé nad Labem a Kamča se vydala na festival tance Brozanský drak v Brozanech nad Ohří, se svým sólem, za které sklidila velký potlesk. Mockrát děkujeme za úžasnou reprezentaci.

 

 

Dnes se konají Oslavy 140 let od založení sboru dobrovolných hasičů v Lysé nad Labem, kde za doprovodu Hasičské dechové hudby jsme nemohly chybět ani my Seniorky se předvedly v novém kostýmku, sluníčko mám přálo, kapela jako vždy hrála skvěle do kroku, naše vystoupení se líbila, co víc si přát  Děkujeme za pozvání na tuto akci a kapele za super hudební doprovod. Zanedlouho se do Lysé vrátíme a to na akci Lysá žije, na kterou se již teď velice těšíme 

 

 

Včerejší den 12.5.2018 ani naše kadetinky volno neměly a už tak náročný den trávily v Jaroměři, kde se konalo finálové kolo MČR ČMF ve výkonnostní třídě “B”. Se svou miniformací “Hotel Transilvánia” ‍♀️ si naše kadetky vytančily neoblíbenou “bramboru” , Anetka se svým krásným sólem “Ballerina” získala 11. místo  a spolu s Natálkou tvoří letos již juniorské duo a s choreografií “Euphoria” si přivezly super 10. místo 
Jen tak dál šikulky naše!!! ❤️
Děkujeme maminkám Erice Sýkorové, Marii Válové a Pavlíně Šmídové za skvělé zastoupení trenérky, za pomoc při přípravě, moc si toho važíme, jste úžasné a jsme rády, že Vás máme!!!

 

 

Naše nejmenší Queensky  včera vyrazily vlakem se svou trenérkou Léňou Novákovou na MČR asociace IFMS, které se konalo v Karviné dne 12.5.2018. Pro prťátka to byla první velká soutěž a zároveň také úžasný výlet, plný dobrodružství a smíchu. V dnešních odpoledních hodinách nastoupily na taneční plochu , aby porovnaly síly s těmi nejlepšími z celé republiky a je z toho nádherné 5. místo little kadetky – miniformace. Nemohlo chybět také sólo naší malinkaté Natálky – kuchařky , která si vytančila krásné 12. místo.
Trenérce a detičkám gratulujeme a děkujeme za perfektní repre Queens 

 

 

 

Dnešní den12.5.2018 byl pro naše Queensky  náročný. Seniorky opět za doprovodu Hasičské dechové hudby z Lysé nad Labem  Hasičská dechová hudba Lysá nad Labem, vystoupily ve Stráži pod Ralskem, kde sbor dobrovolných hasičů  slavil 150 let. S kapelou jsme si nejdříve střihli krátký průvod a poté pochod na místě. Počasí bylo zprvu bez chybičky , za chvíli se nám zatáhlo a sprchlo, seniorky, ale nejsou z cukru a lecos vydrží, takže pochod v dešti zvládly na jedničku
Děkujeme kapele za super hudební doprovod, jste skvělý

 

 

V neděli 20.5.2018 jsme se opět mohly ukázat na krásné akci Den koně na Mělníku. Představily se naše nejmenší děti hned ve třech vstupech a také kadetky i seniorky. Mockrát děkujeme za pozvání a těšíme se opět za rok !

 

 

Tento víkend se konaly dvoudenní městské slavnosti v Lysé nad Labem “Lysá žije 2018”, kde pochopitelně nemohla chybět naše kapela Hasičská dechová hudba tudíž ani MY  ne  Včerejší slunečné odpoledne jsme spolu s kapelou  zpříjemnili slavnosti naším programem. Sluníčko nám opravdu přálo víc než dost, ale i přes to vedro jsme si akci společně užili. Domů jsme si kromě dalších zážitků odvezly také spoustu krásných květin , za které moc děkujeme. Těšíme se na příště 

 

 

Včerejší krásný den 2.6.2018 jsme trávily na Memoriálu Jiřího Necida ve Vimperku od asociace IFMS. Seniorky se předvedly se svým defilé Sing Sing Sing a pódiovou skladbou Star Wars. Dostaly jsme pár velmi užitečných rad co vše zlepšit a moc si toho vážíme! Z daleké cesty si odvážíme krásné 1.misto ale to není všechno.

Vybojovaly jsme postup na Mistrovství světa ❤️, které se bude konat v Praze 25.8.2018.

 

 

Dne 9.6. jsme se vydaly do nedaleké Čáslavi na Mistrovství České Republiky od asociace ČMTF . Poprvé za sezónu jsme se sešly v plném počtu a to se vyplatilo a vybojovaly jsme 1. místo v classic baton seniorky. Kamča S. s improvizaci 1. místo.

Nyní již trenujeme na FEDO , které se koná již v sobotu a snad přes veškeré obtíže budeme ve skromném počtu ale společně si to užijeme ❤️.

 

 

Ve dnech 22-24-6.2018 jsme se jako domácí tým zúčastnily 29. národního festivalu dechových orchestrů a přehlídky mažoretek 2018, který se konal ve Štětí. I přes nepřiznivé počasí, které panovalo celý víkend se všem mažoretkám dařilo na jedničku.
V sobotu odpoledne se konal průvod městem kde seniorky zazářily v nových kostýmech. V podvečerních hodinách jsme doprovodily skvělou dechovou kapelu z Českých Budějovic na Husově náměstí, kde se k nám přidaly i kadetky na skladbu Most přes řeku Kwai a směs melodií. Ve večerních hodinách jsme vystoupily u věžáků se skladbou Šohaj a na společnou skladbu. V neděli v odpoledních hodinách byl doprovodný program na Husově náměstí na reprodukovanou hudbu, kde se seniorky předvedly se soutěžní choreografií Star Wars a děti s Tarzanem.
Víkend jsme si parádně užily a teď chviličku pauza od trénovaní a v srpnu se těšíme na Mistrovství světa, které se bude konat v Praze.
Holkám děkujeme za skvělou reprezentaci týmu, rodičům za super podporu a fanclub, jste skvělí.

 

Včerejší slunečný den 30.6.2018 jsme s naší kapelou Hasičská dechová hudba Lysá nad Labem vyrazili kulturně zpříjemnit svým programem tentokrat oslavy v obci Činěves, kde se konala oslava 100 let založení ČSR a oslava Číněvské pouti. Opět jsme si společné chvíle užili, cesta v autobuse nám neskutečně utekla.

 

Sezóna pro nás sice nekončí, ale prázdniny nám přeci jen začly. My jsme proto tentokrát na rozlučkový výlet vyrazily zablbnout si do Mirakula. Naše menší i větší Queens, dokonce i doprovázející maminky, si atrakce a výlet vlakem perfektně užily. Trenérky na konci výletu rozdaly mažoretkam vysvědčení, ačkoliv holčiny byly překvapené byly samé jedničky.
Přejeme Všem našim Queenskám, rodičům a příznivcům krásné léto, vydařené dovolené a budeme se opět v plné síle těšit v září na prvním tréninku.

 

Včerejší krásný den 25.8.2018 se naše seniorská skupina vydala na 6. ročník Mistrovství světa v mažoretkovém sportu, které se konalo v Praze. Seniorky soutěžily v disciplíně classic baton defilé + podio a vybojovaly nádherné 5. místo !

Moc tímto seniorkám gratulujeme a veříme, že příští sezóna bude stejně úspěšná jako ta letošní. ❤️

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>