FEDO 2018

Ve dnech 22-24-6.2018 jsme se jako domácí tým zúčastnily 29. národního festivalu dechových orchestrů a přehlídky mažoretek 2018, který se konal ve Štětí. I přes nepřiznivé počasí, které panovalo celý víkend se všem mažoretkám dařilo na jedničku.
V sobotu odpoledne se konal průvod městem kde seniorky zazářily v nových kostýmech. V podvečerních hodinách jsme doprovodily skvělou dechovou kapelu z Českých Budějovic na Husově náměstí, kde se k nám přidaly i kadetky na skladbu Most přes řeku Kwai a směs melodií. Ve večerních hodinách jsme vystoupily u věžáků se skladbou Šohaj a na společnou skladbu. V neděli v odpoledních hodinách byl doprovodný program na Husově náměstí na reprodukovanou hudbu, kde se seniorky předvedly se soutěžní choreografií Star Wars a děti s Tarzanem.
Víkend jsme si parádně užily a teď chviličku pauza od trénovaní a v srpnu se těšíme na Mistrovství světa, které se bude konat v Praze.
Holkám děkujeme za skvělou reprezentaci týmu, rodičům za super podporu a fanclub, jste skvělí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>