PLES Polepy + Kostomlaty

Ve dnech 9. a 10. února byla naše seniorská skupina pozvána na plesy v Polepech a Kostomlatech pod Řípem.
V pátek k večeru jsme se vydaly do nedalekých Polep na 1. sportovní ples pořádaný, kde jinde než v kulturním domě. Seniorky se představily s novou světelnou show, na kterou se jistě můžete těšit i v příštích plesových sezónách. Se svou show sklidila děvčata velký aplaus a my byly rády, že se povedla a líbila. Druhého vstupu se zúčastnil jen zlomek děvčat s oprášenou loňskou sestavou Classicu „Captain Sailor“.
Sobotní večer patřil Rybářskému plesu v Kostomlatech pod Řípem, kam jsme zavítaly již po druhé. Holky opět předvedly svou světelnou show a loňskou sestavu Classic „Captain Sailor“. Obecenstvo bylo taktéž nadšeno a my jsme rády, že jsme opět nezklamaly.
Pro letošní rok naše plesová sezóna již končí, ale na druhou stranu se nám bleskově blíží sezóna soutěžní, kterou budeme zahajovat v Postoloprtech na Postoloprtském střevíci. Všechny skupiny čeká v následujících 3 týdnech soustředění na dopilování nedostatků v sestavách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>