Poděkování vedení

Poděkování za celou skvělou sezónu patří zejména našemu „vedení.“ Přestože to ženy nemají jednoduché skloubit práci/školu, trénování i být součástí skupiny seniorek. Odvedly jste skvělou práci a za to Vám moc děkujeme!

V nynejší době bychom chtěli poděkovat za záštitu DDM Štětí, který si vzal pod sebe část souboru mažoretek a to zejména děti a kadetky.

Jmenovitě mluvíme o Terezce Novákové (trenérka a choreografka týmu kadetek a juniorek a vedoucí souboru + organizace veškerých akcí) a Elišce Vlčkové (choreografka a trenérka týmu kadetek a seniorek + kapitánka týmu seniorek a zejména „kostymérka“, které vděčíme za kostýmy pro všechny naše skupiny od dětí až po seniorky) ale také Lence Novákové ( trenérka dětí) a Jessice Francové (trenérka kadetek).

DSC_8249

Samozřejmě nemůžeme zapomenout ani na rodiče mažoretek a členy funclubu, kteří nám po celou sezónu vždy vytvářeli skvělou atmosféru na vystoupeních i na soutěžích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>